O mnie (Kontakt)

Nazywam się Konrad Karpieszuk, mam 28 lat. Gdy nie jestem w Rwandzie, mieszkam w Polsce w Białymstoku 🙂

W swoim życiu skończyłem wszystkie szczeble edukacji, w tym studia na kierunku biologia środowiskowa. Podejmowałem się dużej ilości prac, być może za dużej jak na tak krótki okres życia. Z najważniejszych wymienię pracę jako nauczyciel biologii, przedstawiciel medyczny i prowadzenie własnej handlowej działalności gospodarczej. Obecnie jestem tylko i wyłącznie wolontariuszem, ale wiem, że przede mną jeszcze wiele wyzwań, w tym i zawodowych. Przy okazji: jeśli chcesz mnie zatrudnić, do jakiejś fajnej (i dobrze płatnej!) pracy, kilka linijek niżej znajdziej informacje jak się można ze mną skontaktować.

W Internecie możesz mnie znaleźć także na GoldenLine i na przykład na Naszej-Klasie.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, możesz napisać do mnie maila na adres kkarpieszuk-małpa-gmail.com. Możesz zobaczyć czy akurat nie ma mnie na Gadu Gadu (numer 925835) lub na Skype (login kkarpieszuk, nie używam Skype, bo mam tu za wolne łącze). Liczę tu na zrozumienie, jeśli zdarzy mi się nie odpowiedzieć na próbę kontaktu 🙂 W Rwandzie mam wiele rzeczy na głowie.  Jeśli jednak masz coś do mnie pilnego, możesz spróbować zadzwonić: +250 03725141. Pamiętaj jednak, że telefon do Rwandy nie jest tani 🙂

Komentarze 2 so far »

 1. 1

  Rafał said,

  Przydałby się mail, aby dało się do Ciebie napisać prywatnie. Nie wszystko zainteresuje odwiedzających 🙂
  Pomyśl o zmianie koloru komentarzy na blogu, ten szary na białym tle nieco cieżko się czyta. Poza tym ciekawie tutaj 🙂

 2. 2

  Daniel Gołuszka said,

  Witam Pana serdecznie.
  Trafiłem na ten blog zupełnym przypadkiem, ale jednak coś w tym przypadku musi być nieprzypadkowego, gdyż ostatniej soboty rozmawiałem z koleżanką na temat wyjazdów wolontarystycznych do Afryki. Dokładnie to dopiero wczuwam się w temat, a 28 lutego mam z nią jechać do Krakowa na spotkanie organizacji, która zajmuje się wysyłaniem wolontariuszy do Afryki, gdyż sam od jakiegoś czasu jestem zainteresowany nie tylko wolontariatem, ale i w późniejszym czasie wyjazdem na stałe na Czarny Ląd.

  Nazywam się Daniel Gołuszka, jestem mieszkańcem Zabrza oddalonego o jakieś 20 kilometrów od stolicy województwa śląskiego, Katowic. Na co dzień pracuję w Centrum Edukacji i Rehabilitacji w Zabrzu. Co prawda nie pełnię tam funkcji dydaktycznej, ale jestem bardzo blisko z podopiecznymi i uczniami Centrum, dlatego zdecydowałem się na zamówienie materiałów dydaktycznych, które przekaże w odpowiednie ręce. Liczę, że uda mi się je zdobyć jak najprędzej.

  Proszę Pana tylko o potwierdzenie otrzymania niniejszego maila na adres dangee@interia.pl
  Liczę, że jeszcze będę miał okazję z Panem popisać głównie na temat wolontariatu w Afryce.

  Pozdrawiam bardzo serdecznie.
  Daniel Gołuszka
  Zabrze, Polska


Comment RSS · TrackBack URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: