Zgłosiłem się do konkursu na Blog Roku 2008

Nie na ten, do którego zgłaszają się ostatnio wszyscy i w którym głosujący muszą wybulić kasę na sms, żeby zagłosować. Wyjaśniam od razu 🙂 Nic nie trzeba płacić.

blog_rokuKiedyś jak jeszcze siedziałem w Rwandzie sami mi zaproponowaliście abym wystartował w jakimś konkursie, to na mnie zagłosujecie. A więc zaczął się właśnie konkurs serwisu Wiadomości24.pl na Blog Roku 2008. W takim mogę wystartować. Nie trzeba nic płacić za udział, nie trzeba ni płacić za głosowanie. Zagłosować może więc każdy, niezależnie od zasobności portfela 🙂

Głosowanie rozpocznie się 5 lutego, więc na razie spokojnie sobie czekajmy. Dam znać kiedy już będziecie musieli się zmobilizować i poklikać gdzie trzeba 🙂

Czy wygram: niestety wątpię, ale może mnie pozytywnie zaskoczycie. Blog jakby nie było swój szczyt świetności (a właściwie szczyty) ma już za sobą. Jednak wszystkie one przypadły właśnie w 2008 roku, a to konkurs na blog z tamego okresu.

Fajnie by było dostać laptopa. Dopowiem, że i wśród głosujących rozlosowane zostaną nagrody (o ile dobrze zrozumiałem regulamin).

Komentarzy 6 so far

 1. 1

  finweisilra said,

  No to kroi się bratobójcza walka:)) Też zgłosiłem, a właściwie to poprosił mnie o to portal (z automatu, bo startowałem już rok temu). Jakie szanse? Trudno ocenić, ale na pewno niezłe towarzystwo, a to już coś – naprawdę nie ma się czego wstydzić.
  Powodzenia!:))

 2. 2

  kkarpieszuk said,

  a w jakiej jestes kategorii? 🙂

 3. 3

  finweisilra said,

  Ha, no z tym to był i rok temu problem, aż dziw, że nie ma sensownych kategorii, wylądowałem chcąc nie chcąc w „Internet i technologie”:)

 4. 4

  uasic said,

  „Fajnie by było dostać laptopa” – mała sugestia, coby zachęcić do głosowania;]

  Krzyknij, jak się zacznie.

 5. 5

  kkarpieszuk said,

  krzykne krzykne 🙂 ale nie sadze bym wygral.

  choc, skoro glosujacy nie placa, nie bede mial wyrzuow sumienia, jak zaczne was namawiac. w przypadku tego drugiego konkursu, nawet mnie kusilo by wziac udzial w nim. ale wlasnie myslalem sobi, ze glupio troche bedzie namawiac na wyslanie platnego smsa jesli blog i tak nie ma szans wygrac

 6. 6

  finweisilra said,

  Fajnie byłoby dostać laptopa… Dokładnie, szczególnie że rzeczywiście by się mi przydał (dla żony szukam). Może jak wygrasz, to odstąpisz?:)

  Co racja to racja z tym drugim konkursem – dziwnie tak upraszać ludzi o bulenie za to, że mogą czytać bloga (w końcu po to ten blog jest, a nie dla kasy czy czegoś innego). Jednak aż tak źle nie ma – pamiętaj o tym, że kasa idzie na jakieś tam dobroczynne cele, więc sumienie spokojne:) Nie chodzi tutaj więc nawet o wygrywanie, a same zbieranie kasy, a to uważam za sensowne:)


Comment RSS

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: