Kilka punktów

1. Blog póki co nie umiera. Będę pisał cały czas pod tytułem „Konrad jest w Rwandzie” dopóki nie uznam, że wygląda to już zbyt dziwnie. Póki co uważam, że nadal jestem jakoś w Rwandzie, tyle że gdzieś się podziali ci wszyscy Rwandyjczycy. Jeśli będę zamykał blog, napiszę o tym wyraźnie.

2. Cały czas brakuje kilka wpisów i wiem o tym. Nie ma wpisu o tym co działo się w Ruhengeri, o dwóch ostatnich dniach pobytu, kilka wpisów, o które prosiliście, a ja obiecywałem. Niestety trzeba na nie poczekać z co najmniej dwóch powodów, o których w dwóch następnych punktach.

3. Jak wspomniałem w jednym z komentarzy nie mam Internetu. Wykupiłem sobie dziś za 30 zł pakiet 50MB w erze, ale widzę, że to nie jest to czego potrzebuję. Sprawdziłem dwie skrzynki pocztowe i z pakietu zostało już tylko 43 MB. Będę więc korzystał z Internetu raczej z doskoku u znajomych.

4. Czuję się naprawdę bardzo fatalnie, przynajmniej w tej chwili. Wiedziałem, że będzie ciężko, ale nie że aż tak. Nie mam ani krzty sił na cokolwiek, w tym i na pisanie. Trzeba poczekać na lepszy nastrój, bo nikt chyba nie chce czytać opisów Rwandy pisanych na smutno.

Z takiej perspektywy myślę sobie, że nigdy nie powinienem był jechać do Rwandy i zobaczyć tą inną stronę życia. Mam więc nadzieję, że mi minie (minie na pewno, tylko kiedy?).

5. Miałem coś jeszcze napisać, ale nie pamiętam już co.


Reklamy

Komentarze 4 so far

 1. 1

  Webi said,

  Trzymaj sie:)

 2. 2

  S4M said,

  Moze masz depreche po odstawieniu tych lekow przeciwmalarjowych.
  Napij sie piwa! Powaznie! 🙂

 3. 3

  Czytelnick said,

  Nie wylewaj tu łez na blogu tylko powiedz wreszcie jak ma na imię?

 4. 4

  Andrzej N said,

  Konrad:

  „Kot się śpieszył, ślepych narobił…” 🙂

  Wiedz, że ja codziennie odbieram maile rano 8-9 i czekam co wpadnie z Twojego bloga.
  Także jest czas.
  Oswój się z Polską i powiem że wszyscy czekamy na zaległe notki.

  pozdrawiam


Comment RSS

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: